Rýchly dopyt
SERVIS CLIMAX, a.s.

O nás

Firma PRODOM žalúzie s.r.o. vznikla tranformáciou firmy Tomáš Repka- PRODOM, ktrorej história siaha do roku 2005 a na trhu s tieniacou technikou spolupracuje s jednou z najväčších firiem pôsobiacich v tejto oblasti- SERVIS CLIMAX a.s.  Ich výrobná a montážna história siaha do roku 1993. Hlavná činnosť našej spoločnosti súvisí s veľkoobchodom, maloobchodom a montážou tieniacej techniky všetkých druhov.

 

Veľký dôraz kladieme na kvalitu našich produktov. Každý pracovník osobne ztodpovedá za svoju časť práce, kvalita je neustále sledovaná a vyhodnocovaná.

  Tím odporníkov vo vývojovom stredisku pracuje na inovácií výrobkov a vyvíja nové typy tienenia s komfortnejším ovládaním, príjemnejším dizajnom a dlhšou životnosťou. Aj pre tieto dôvody sú výrobky CLIMAX-u veľmi úspešné na domácej, ale i zahraničnej scéne.


Našim cieľom je pokračovať v práci tak, aby i naďalej prinášala úspech ako nám, tak i Vám- našim zákazníkom. priali by sme si, aby sa naše výrobky stali súčasťou Vášho života a pomohli Vám vytvoriť príjemný domov!

 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  PRODOM žalúzie s.r.o., vzorková predajňa: (oproti Perle), Legionárska ulica č.60, 911 04 Trenčín
tel.: vzorkovňa: 0917 129 924, mobil: 0907 448 732, e-mail: prodom@prodom-tn.sk
 

 

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.